• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En Güzel Doğum Hediyeleri

baby birthday
  • 1 Beğeni (1 beğeni: 1,00 out of 1)
    Loading...

Yeni doğum yapmış anneye sizde çiçek dışında farklı, eğlenceli ve kullanışlı bir hediye arıyorsanız biz sizin için birkaç hediye araştırdık. Gelin birlikte bir göz atalım.

1- Görüntülü Telsiz

Anneler bebeği uyurken her an yanında olamayabiliyor. Bu gibi durumlarda görüntülü telsiz ile annenin bulunduğu yerden bebeğini kontrol etmesi işini oldukça kolaylaştıran bir hediye olabilir.

2- Yeni Doğan Bakım Seti

Yeni doğan bakım seti bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir settir ve annenin mutlaka ihtiyacı olan hediyeler arasındadır.

3- Buharda Haşlama Makineleri

Anneler bir dönemden sonra ek gıdaya baş vuracakları için mama yapımında işlerini oldukça kolaylaştıran işlevsel bir hediye tercihidir.

4- Oyun Halısı

Bebeklerin sıkılmadan saatlerce oynayacakları ve annenin bu arada işlerini rahatlıkla yapabilecekleri eğlenceli ve yüz güldüren bir hediye olabilir.

5- Sallanan Koltuk

” Sallanan koltuğu ne yapacak ”demeyin. Aslında yeni doğum yapmış bir anneye alınabilecek en naif hediyelerden biridir. Çoğu zaman bebeği uyusun diye onu saatlerce sallayan anneler için bu hediye göz dolduran mutlulukta olabilir.

6- Müzikli Gece Lambası

Müzikli gece lambası bebeklerin huzurla uyumasını sağlar ve odayı renklendiren güzel bir dekoratif olabilir.

7- Bebek Battaniyesi

Annelerin çok sık kullandıklarından biri de bebek battaniyesidir. Bu da hediyeler arasında yerini alabilir.

8- Altın & Para

Alınacak uygun bir hediye bulamadıysanız, anne ve babaya destek amaçlı altın veya parayı tercih edebilirsiniz.

.